Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплин у 2012/2013 н.р.

№ з/п

Клас

 

П.І.

 

Предмет

Місце

1.    

1

Кучерява Влада

1. 

Математика

ІІІ

2.    

2

Козубовська Марія

2. 

Українська мова

ІІ

3.    

1

Плачинта Катерина

3. 

Українська мова

ІІ

4.    

1

Молошак Святослав

4. 

Українська мова

ІІ

5.    

1

Мазур Дар’я

5. 

Математика

ІІ

6.    

1

Блащук Адріана

6. 

Українська мова

ІІІ

7.    

1

Фуштей Олексій

7. 

Фізика

І

8. 

Математика

І

9. 

Хімія

ІІ

8.    

2

Єфтемій Татяна

10.         

Біологія

І

9.    

1

Фокша Діана

11.         

Англійська мова

ІІІ

12.         

Трудове навчання

І

10.          

2

Кондратова Анастасія

13.         

Історія

ІІІ

14.         

Українська мова

І

11.          

3

Левицька Діана

15.         

Українознавство

І

16.         

Світова література

ІІ

12.          

1

Нижник Владислав

17.         

Хімія

І

13.          

2

Ковальова Ольга

18.         

Англійська мова

І

14.          

3

Томнік Михайло

19.         

Фізика

ІІ

15.          

4

Довганюк Денис

20.         

Історія

ІІІ

16.          

5

Унгурян Тетяна

21.         

Українознавство

І

17.          

6

Куті Ксенія

22.         

Світова література

І

23.         

Українська мова

І

18.          

7

Новак Оксана

24.         

Трудове навчання

ІІ

19.          

1

Михаєса Максим

25.         

Географія

ІІІ

20.          

2

Шугані Вероніка

26.         

Правознавство

ІІІ

21.          

3

Альбін Євгенія

27.         

Біологія

ІІ

22.          

10

1.

Баракова Інна

28.         

Хімія

І

29.         

Фізика

ІІ

30.         

Трудове навчання

ІІ

23.          

2

Нікорич Андрій

31.         

Географія

ІІ

32.         

Екологія

І

24.          

3

Гуменюк Адріана

33.         

Астрономія

ІІІ

34.         

Біологія

І

25.          

4

Паскар Анастасія

35.         

Англійська мова

І

36.         

Економіка

І

37.         

Математика

ІІ

26.          

5

Раца Тетяна

38.         

Правознавство

ІІ

39.         

Історія

І

40.         

Українська мова

І

27.          

6

Кіореску Валерія

41.         

Світова література

І

28.          

11А

1

Кукуряк Мар’яна

42.         

Хімія

ІІ

43.         

Екологія

ІІ

29.          

2

Майданюк Крістіан

44.         

Астрономія

ІІ

45.         

Фізика

І

30.          

3

Сороколітня Олена

46.         

Економіка

ІІ

47.         

Історія

ІІІ

48.         

Математика

ІІ

31.          

4

Тока Ксенія

49.         

Біологія

ІІ

32.          

11Б

1

Плачинта Олександр

50.         

Англійська мова

І

51.         

Правознавство

І

52.         

Українська мова

ІІІ

33.          

2

Вальчук Інна

53.         

Трудове навчання

І

34.          

3

Княгницький Олександр

54.         

Інформатика

І

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>