Новий рік 2013

Новий рік – це веселе свято, яке залишається в душі надовго і, яке створює настрій для подальших успіхів у навчанні і в творчих захопленнях.

Саме з цією думкою в учнів ЗОШ №3 завершувався І семестр, а потім було свято… Довгоочікуване, чудове… Метою проведення новорічних заходів було:

- розкрити внутрішній світ дітей, їхню індивідуальність, талант,

- виховувати дружнє ставлення один до одного,

- розвивати творчі здібності учнів.

…Гарно підготовлений сценарій, в якому були прикольні ведучі (Кондратова Анастасія (8Б), Лукаш Олександр (9А), Нижник Владислав (9А), Куті Ксенія (9А) ). Різдво і ангели – сніжинки Криган Анастасія (5А), Рудько Олександра, Бойко Ольга, Ванзяк Ірина., Слободян Т етяна., Таджимуратова Ніколь., Бергеу Анна, Ватаман Тетяна – своєю піснею і теплими словами вітали батьків, вчителів, директора зі святом і обіцяли «всі уроки добре вивчимо, вам здоров’я  і добра зичимо». Різдвяні побажання налаштували всіх на добру ауру і хороший настрій свята.

            Герої казок: Попелюшка (Дашкевич А,5А), Снігова королева (Плачинта Катерина,5А), дружній Вовк (Василів Костянтин,5А), Червона шапочка (Істратій Анастасія,5А), мушкетери з 4-А – Одажиу Владислав, Отмахов Максим, Мельник Сергій, старалися відтворити в образі свого героя ті позитивні риси, які так потрібні у відносинах друзів, які дбають один про одного.

            Дід Мороз і Снігуронька були окрасою ранків і вечорів. Малеча раділа і не впізнавала в загримованих учнях чудових творчих хлопців і дівчат: Плачінта Олександр (11Б) і Гуменюк Адріана (10кл.), Скриндіца Стасій (11А) і Унгуряну Тетяна (9А), Кіміна Василь (10А) і  Єфтемій Тетяна (8А). Образи  Бабки – Йошки були відтворені талановитими ученицями Сороколітньою Оленою, Ковальовою Ольгою, Фокшою Діаною, їхні героїні під впливом турботливих дітей виправили свої погані вчинки і залишилися святкувати з усіма дітками тільки після покращення своєї поведінки. Вони водили хороводи, проводили ігри

            Батьки грали разом з дітьми, допомагаючи їм долати перешкоди і створювали «творчу Снігурку» та «дієвого Діда Мороза» з батьками– глядачами,водили разом веселі хороводи.  Сміху і радощів не було меж.

Всі 7 ранків і вечорів готували учні, які створювали цілий новорічний спектакль, тому програма була мобільною, яскравою, а гра артистів — талановитою, екзотичною.

…А ще було багато музики… Тут і різдвяні дзвони і чаруюча музика ангелів, і уривки з кінофільмів «Один вдома», «Шерлок Холмс», «Карнавальна ніч», і музика з веселих мультфільмів. Все було доречним, з гарним смаком підібрано.

Традицією Нового Року в нашій школі є підготовка творчих програм класами.І не просто пісень і віршиків, а сценарні, сюжетні виступи, які підкреслили яскравість хлопців і дівчат, не залишаючи нікого осторонь.

На ранках 1 – 4 класів дівчатка чемно трималися за гарні довгі спіднички принцес і королев, а хлопці за капелюхи принців та мушкетерів, запрошуючи всіх на хороводи. Весело демонстрували програми своїх класів з танцями та піснями.

5 – 8 класи впевнено демонстрували свої таланти,які об’єднували дітей і показували можливості учнів класу.

Карнавал 9 – 11 класів був ігровим, серпантиновим, казковим. Тут і народознавча тематика (9А, 9Б) і виконання пародій на відомих артистів та подій в шкільному житті (10 – 11кл.).

… А потім було вітання директора школи Кока С.А. та подарунки від батьківського комітету школи та Управління освіти, молоді та спорту РДА.

…Зимові свята закінчилися, але гарний настрій залишився надовго! 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>