День Святого Миколая в Новоселицькій ЗОШ №3

19 грудня у 1-х класах Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів  відбулося цікаве і дуже очікуване свято дітей і дорослих “Миколаю, Миколаю, до нас у гості завітай”. Свято підготувала і провела вихователь Г.П.Д Галак Алла Георгіївна. Були присутні батьки та дирекція школи.

На свято до учнів завітала Чортиця, яка тримала чорну книжку в руках та лякала дітей різками. Потім несподівано завітав Святий Миколай, який показував свою червону книгу записами про добрі справи дітей, навіть показав листи, які були написані напередодні самими дітками. На святі учні 1-их класів  декламували вірші, співали,танцювали, грали і навіть мали змогу випробувати Чортицю, загадуючи їй загадки, але вигнати її змогли тільки після того, як вони прочитали молитви. Святий Миколай обдарував дітей подарунками та ще подарував кожному маленьку іконку, щоб у скрутну хвилину  молився до Святого Миколая. Всім дітям 1-их класів дуже сподобалося свято.

В серці кожного дорослого була впевненість, що після цього свята в серцях учнів залишиться добро, милосердя, любов до ближнього, шана  до батьків, дідусів та бабусь.

Святкове засідання комітету з  питань партнерства та зовнішніх звязків учнівського самоврядування ЗОШ №3 почалося з планового обговорення порядку денного: «Про діяльність комітету з питань партнерства та  зовнішніх звязків  по налагодженню звязків між класами, учнями різних вікових катекгорій та школами району». Голова комітету Баракова Інна розказала  про роботу, яку члени комітету проводять по налагодженню співпраці  між класами, шкільними дитячами організаціями та громадськими організаціями міста. Наголосила на  необхідність налагодження співпраці між осередками учнівського самоврядування в  межах школи та  району.

Те, що засідання комітету випало на 19 грудня — День Святого Миколая -  підкреслило святковість проведення, тому після  обговорення важливих питань та пропозицій членів комітетіу щодо покращення роботи — всі зраділи вітанням Святого Миколая. В гості до  учнів  прийшли  посланці Святого Миколая — ангели,  які своїми вітаннями і піснями «Ой, хто, хто  Миколая любить…», » Миколай йде до нас», «По  Україні  ходить Миколай» підкреслили важливість  знання історії життя Святого Миколая, про  його покровительство   бідним людям та допомогу їм. Дітям в оповідях дуже  допомогала підготовлена яскрава і змістовна мультимедійна презентація

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>