Перші кроки школяра

У Новоселицькій ЗОШ№3 батьки першокласників нерідко відвідують уроки. Вони задоволені успіхами дітей, досягнутими на третьому місяці навчання за новою програмою.

Формула успіху проста і не нова – співпраця вчителя, батьків і самого учня.

Дуже приємно спостерігати за налагодженою роботою класу. Дітки всі активно тягнуть ручки.  Жодна дитина не залишається без уваги. Урок побудований чітко, зрозуміло і цікаво. Всі діти так залучені в роботу, що їм ніколи відволіктися. Тому бажання у всіх одне — підняти руку першим! І незважаючи на велику кількість учнів, вчителька кожного обов’язково похвалить. Це дуже сприяє подальшому бажанню відповідати.

Дисципліна, увага, мобільність відповідей, чіткість — все показує на високий професіоналізм педагога.

Першокласники з задоволенням включаються в роботу, у них виникає бажання закріпити попередній матеріал, показати свої знання, дізнатися нове. На уроці проводиться хвилинка релаксації і фізхвилинка , які органічно вписуються в зміст уроку.  Особливо сподобались розважальні хвилинки і танцювальні паузи.

( Із відгуків за „ батьківською партою ”).

Найголовніше, що судячи з реакції дітей на різні завдання, а також на розминки, вони це виконують регулярно.

„Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не замінять фізичні вправи і позитивні емоції ”. ( Анджело Моссо ).

 

One Response to Перші кроки школяра

  1. Posts like this make the innrteet such a treasure trove

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>