Це місто Лева, місто слова

Це  місто  Лева, місто  слова,

що  держить  український  милий  світ,

це  місто  пам’яті  і  мови,

це  місто  часу, місто-квіт…

   Назва «Львів» дана місту на честь князя Лева Даниловича, сина засновника Львова Данила Галицького. Протягом своєї історії Львів жодного разу не змінював назви.

   Щодо Львова традиційними є багато епітетів. Розповсюдженою є назва «Місто Лева». Час від часу вживаються такі порівняння, назви та словосполучення, як «місто левів», «місто сплячих левів», «Королівське місто», «Перлина корони Європи», «Місто-музей», «столиця Галичини», «маленький Париж», «маленький Відень», «український П’ємонт», «Бандерштадт», «культурна столиця України» та ін..

   Дочекаючись осінніх канікул, ми дружньо зібрались і вирушили в екскурсію, а саме до Львова!

     Під час цієї екскурсії ми побачили Львівський театр опери та балету, найстаріший готель в Україні, перший львівський хмарочос, вулицю, на якій колись утворювалась знаменита львівська Полтва, побували у палаці родини Потоцьких та Будинку вчених, де відбувалися зйомки фільму «Д’артаньян і три мушкетери», побачили будівлі двох провідних ВУЗів Львова — ЛНУ ім. Івана Франка та Львівської політехніки, побували у Соборі Святого Юра. Також завітали до парку Високий Замок (звідти відкривається чудова панорама на все місто), Личаківський цвинтар (на якому похований Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк та ін. відомі особистості) . Ця екскурсія є ідеальною для того, щоб ознайомитись з містом, розпочате під час екскурсії центральною частиною Львова. Під час неї ми відвідали ті перлини львівської архітектури, які знаходяться трошки далі від центру, але також заслуговують на увагу, бо є невід’ємною частиною душі міста… Наша екскурсійна група отримала багато позитивних емоцій !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>