Семінар вчителів англійської мови

23 жовтня на базі Новоселицької ЗОШ №3 пройшов районний семінар вчителів англійської мови. Після відкриття семінару директором школи Кока С.А. та учнівського привітання гості відвідали столицю Великобританії. Захід «Welcome to London» провела вчитель англійської мови Козубовська Г.Ю. Наступним був відкритий урок у 8 класі, який провела вчитель англійської мови Іванова Д.І.. Діти та вчителі поринули у світ книги. Учні презентували свої проекти, демонстрували роботу у команді, а також обізнаність у літературі та вміння застосовувати іноземну мову на практиці.

Темою наступного заходу стали «Переваги проектної роботи». Козубовська Г.Ю. зупинилась на меті, структурі та результатах проектної роботи. Загалом було представлено близько 50 проектів від найпростішого, до проекту-презентації.  Взявши приклад з учнів, вчителі також створили 2 проекти, об’єднавшись у дві команди протягом ділової гри.

Підсумки семінару були підведені за круглим столом методистом РМК Борисевич Іриною Василівною та адміністрацією школи Кока С.А. та Бурлакою З.М.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>