Святкує шкільна родина

В Новоселицькій ЗОШ№3 знову «свято шкільної родини».

Квітень-травень в Новоселицькій ЗОШ №3 вже 20 років має підсумкове забарвлення в усіх напрямках діяльності школи, бо щорічно проводяться святкові батьківські збори під гарною назвою «Святкує шкільна родина».

   Зал районного будинку культури завжди переповнений. Кінець навчального року, підготовки до державної підсумкової атестації у 4-х,9-х класах, до зовнішнє незалежне оцінювання  для одинадцятикласників …

 Попереду-життя! А зараз на підсумкових зборах разом з батьками , друзями, вчителями підводяться підсумки в навчанні: успіхи в олімпіадах, конкурсах, захисті наукових робіт, спортивних змаганнях і, як результат,  нагородження дітей!

Це був справжній творчій звіт про прожитий школою рік!

 «Головне призначення школи — вчитись!»- підкреслили директор школи Кока Сергій Анатолійович та завуч школи Бурлака Зінаїда Михайлівна, тому першими на сцену піднялися переможці районних, обласних  та республіканських   олімпіад  для отримання  Грамот  за достойні успіхи та призові місця в олімпіадах 2011-2012 року та за активну суспільну діяльність у житті школи.

А успіхи були вагомі:___53 одержали призові місця в районних олімпіадах,__4 -в обласних, 1 учень, Олександр Плачинта зайняв 2-ге місце в республіканській олімпіаді з правознавства,_2_ учня школи стали призерами обласного конкурсу імені Петра Яцика ,а учениця 8-А класу Куті Ксенія зайняла перше місце в області в Міжнародному  мовно-літературному  конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.           

Рубрику «Творча обдарованість!» відкрила заступник директора з виховної роботи Гульпе Раїса Олексіївна,яка назвала прізвища 41-го призера районних конкурсів та 24-х учнів обласних конкурсів , які складали свої успіхи в результати участі школи в цілому — конкурсах та фестивалях: образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного, вокальному напрямках.

 І знову були  нагороджені!

Екскурсоводом в пошуках творчих учнів та висвітлення їх здобутків в дослідницько-краєзнавчому та історичному,біологічному напрямах була  вчителька історії Дроздовська Світлана Альбертівна. І знову  13 нагороджених учнів з різних класів, які здобули призові місця.

А вчителька з світової літератури, голова профкому Шлапакова Ірина Олександрівна підкреслила, що той факт,що діти активно розвиваються не тільки в районному, обласному  масштабах , а і в стінах рідної школи, де проводяться багато цікавих заходів до народознавчих свят: до Дня Святого Миколая, Святого Андрія, Стрітення, пасхальні композиції, фестиваль «Розмалюю писанку» та інших заходах. Особливо цікаво проходять в школі предметні тижні, до яких долучаються всі обдаровані діти школи, тому тиждень « Бережи здоров’я» та «Олімпійський тиждень » — в вересні, «Безпека в побуті» — в жовтні, тиждень світової літератури і тиждень права — в листопаді, тиждень захисту Вітчизни — в грудні, тиждень історії – в лютому, тиждень біології – в квітні- залишають глибокий слід в душах дітей: і артистах , і глядачах.

І на кожному предметному заході були присутні гості: представники медицини, пожежної частини, працівники державної МНС, службовці, працівники прокуратури, народного суду, центру зайнятості представники  вузів. І тому за активну участь у житті школи більше ста учнів отримали Подяку від батьківського комітету. Голова батьківського комітету Рошко Олексій Олексійович та заступник голови  батьківського комітету Плачинта Олег Васильович з радістю виконали цю місію, а потім, запросивши на сцену старост всіх 22 класів школи, кожному вручили великий оберемок шоколадних цукерок за організацію трудових десантів, акції милосердя, шкільної  толоки.           

Бібліотекар школи Дорофтей Тетяна Андріївна  не забула про вагомий внесок учнів у зборі макулатури і переможцям: учням 4-А,5-Б,9-А,11-Б класів були вручені подарунки.

Кожний етап підсумку шкільного життя  супроводжувався яскравими слайдами на екрані в загальному дайджесті успіхів учнів школи 2011 – 2012 роках.

Кінець вечора був відмічений гарними ,стрічковими  пострілами та піснями  у виконанні члена батьківського комітету Антонічука Олега Васильовича та його доньки Антонічук Катерини.  

Яскраве дійство супроводжували виступи переможців конкурсів, фестивалів.  І традиційне шкільне гасло : «Все  - творчо, а інакше — навіщо?» підтверджували не тільки хороший настрій учнів, батьків, вчителів, а і високий рівень творчих здібностей учнів!

Завершальна, підсумкова думка ведучого вечора була про те, що школа виховує всіх однаково добре, але свій духовний світ кожний збагачує сам:  своєю наполегливістю , вмінням ставити і досягати мети, активною творчою діяльністю, дисциплінованістю та згуртованістю. Тож, попереду роки навчання і  тільки разом: вчителі, діти, батьки подолають всі труднощі, які зявляться на їх шляху.

                                                                Заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>