Школа вчителем стоїть

Гніденко Марія Василівна,

1932 року народження, стаж роботи — 43 роки, відмінник народної освіти України, нагороджена багатьма грамотами керівних установ.

Великий внесок у навчання і виховання дітей у початковій школі СШ№3 зробили також вчителі Степанова Анастасія Василівна, Соколова Л.П. та інші.

 

 

 

  Гончарова Ніна Никифорівна,

1935 року народження, закінчила Чернівецький держуніверситет, факультет іноземних мов. В Новоселицькій СШ №3 працювала з 1959р. по 1993р. Вчителем англійської мови. Протягом 32 років була керівником Клубу Інтернаціональної Дружби /КІДа/. КІД був відомий не лише в районі, області, Україні, а й за кордоном своїми практичними справами: ярмарками і концертами солідарності, кошти з яких йшли у Фонд Фестивалю молоді, або для дітей сиріт, або на допомогу потерпілим від стихійного лиха, на поїздки до друзів. КІД проводив велику виховну роботу під девізом «Чужого горя не буває» у різних формах: вечори-конкурси, виступи агітбригади, КВК, зустрічі з учнями Чехословаччини, Болгарії, Куби, Прибалтики. Члени КІДа пропагували багатонаціональну культуру рідного краю — Буковини. КІД був нагороджений грамотами Всесоюзної Ради Ветеранів Великої Вітчизняної війни та Ради миру України.

 

 

Пироженко Тамара Василівна,

1923р. народження, закінчила Івано-Франківський педінститут, філологічний факультет. Педстаж — 30 років.

З 1965р. по 1978р. була директором Новоселицької

СШ №3. Перебуваючи на цій посаді, зуміла згуртувати педколектив, створила атмосферу творчого пошуку нових форм і методів навчально-виховної роботи: започаткувала традиційну посвяту 9 класу в лицарі, кімнату бойової Слави, Клуб Інтернаціональної Дружби, створила балетну студію, духовний оркестр, учнівський хор. Користувалася заслуженою повагою серед учнів, батьків, громадськості міста, приймала активну участь у розбудові не тільки

СШ №3, але й освіти в районі.

В 1976 році школа була визнана переможцем в змаганні і була занесена в обласну «Книгу Пошани», Т.В. Пироженко нагороджена орденом Жовтневої Революції.

 

Кордунян Лідія Костянтинівна,

1933 року народження, закінчила Чернівецький держуніверситет, географічний факультет. Свою        педагогічну діяльність почала в 1950р. старшою піонервожатою в Новоселицькій СШ №1, а в 1953 році в Новоселицькій СШ №3. працюючи піонервожатою, досягла високих показників у своїй роботі, за що в 1962р. школа, єдина в області, була нагороджена участю в 3-му республіканському зльоті школярів у м. Києві .В 1960 році нагороджена значком «Кращому піонервожатому».

3 1964 року працює вчителем географії. Уроки проводяться на високому методичному рівні, застосовуються різноманітні форми і методи їх проведення, в тому числі й нетрадиційні. Як наслідок — щорічно призові місця учнів на районних, обласних та державних олімпіадах з географії.

Проводить велику методичну роботу. Протягом 15 років очолює в районі «Школу молодого вчителя», ділиться багатим педагогічним досвідом з усіма вчителями географії району. Нагороджена багатьма грамотами і подяками районних, обласних організацій, а також Міністерства освіти України. В 1986 році присвоєно звання «Вчитель методист». Педагогічний стаж 58 , з яких  55 років в Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ.

 

Риндюк Валентина Петрівна,

1935 року народження, закінчила Чернівецький держуніверситет, біологічний факультет, працює в Новоселицькій СШ №3 44 роки. Протягом цих років показала себе справжнім майстром своєї справи, забезпечує високу ефективність навчання і виховання.

Майстерне й поглиблене викладання біології в Новоселицькій ЗОШ №3 давала й дає свої результати. 125 випускників закінчили медінститут, 42 — біологічний факультет, 190- медичне училище,

10 — сільськогосподарські інститути.

В.П.  Риндюк  — керівник районного методоб’єднання вчителів біології.  За наполегливу і сумлінну працю нагороджена багатьма грамотами районних, обласних, республіканських організацій, а в 1988 році їй присвоєно звання «Заслужений вчитель України».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>