9 травння

НІЩО НЕ ЗАБУТЕ, НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ!

Щороку перед 9  травнем в ЗОШ №3 відзначається велике свято – День Перемоги.

   Ця тема була провідною на тематичній лінійці «Тих днів не змеркне слава!» Святкове оформлення залу, при тишені і зворушені діти з великою увагою слухали мелодії популярних пісень воєнних років у виконанні талановитих учнів.

 Антонійчук Катерина підкорила всіх піснею Мартинова «Балада про сина», пісня у виконанні Ольги Ковальової «Синій платочок» відтворила військову галявину, на якій зібралися на відпочинок «бійці», Олег Антонійчук виконав пісню  «Журавлі»

 Учні восьмих класів разом з учителем музики Еленевською С. В. були щирими у виконанні пісні Л. Равлюка на слова Т. Уліки «Свято Перемоги»

    А ведучі свята Сороколітня Олена, Скриндіца Стас, Дорофтей Вікторія, Скицько Ірина, Кукуряк Маряна, Паскар Ганна з 9-А класу , Плачинта Олександр, Нікітович Ганна, Вальчук Інна з 9-Б класу своїм виразним читанням, гарною поставою, сценічним рухом на сцені ще раз доказали віру,  надію і любов до школи і до великої дати Перемоги, яку святкувала школа 5 травня.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>