Ми тебе пам’ятаємо, Тарасе!

Ми тебе пам’ятаємо, Тарасе!

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка!

9 березня виповнилося 198 років від дня народження Тараса Шевченка, людини, що відіграла ключову роль у становленні української нації. Він вийшов з самих низів нашого народу й ідучи тернистими стежками досяг самих вершин величі Духу, щоб повести своїх сліпих братів-українців на боротьбу за визволення з ярм кріпацтва та національного гніту. В історії нашої країни він назавжди залишиться великим Кобзарем, співцем національної волі й батьком новітньої української нації. З нагоди дня народження Кобзаря, в нашій школі 12 березня пройшла святкова лінійка, під назвою «У полоні Музи і Долі», в якій брали участь учні 7-8 класів. Метою було розширити знання учнів про життя і творчість Т.Шевченка. Епіграфом були слова Шевченка: «Ходімо ж, доленько моя! Мій друже вбогий, нелукавий! Ходімо дальше, дальше слава, А слава – заповідь моя.»

Розпочалася лінійка піснею «Думи мої, думи мої.» Цікавинкою була інсценізація малого Тараса і Оксани(його подругою), поява Долі і Музи, перегляду відеофільму про нього.

Лінійка завершилася Молитвою до Тараса .

Поезія Шевченка – вічна і невичерпна, а ім’я Тараса Шевченка стало нашим символом, воно жило, живе і буде жити в серцях нашого народу.

 

One Response to Ми тебе пам’ятаємо, Тарасе!

  1. This wetbsie makes things hella easy.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>