Вечір, який збирає на зустріч шкільних друзів

Так, цієї дати нема в календарі свят, але щороку в першу суботу лютого Новоселицька ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів гостинно зустрічає своїх вихованців – випускників. Вона відчиняє двері, а шкільні тополі і берізки гостинно припорошують гостей снігом, підкреслюючи зимову красу подвір’я. Чути всім поскрипування під легкими кроками красенів і красунь, які спішать в цей день до школи і – байдуже, що на вулиці — 20°. Дух дитинства, бажання обмінятися спогадами про чудову пору життя тягнула їх до школи, а ще хотілося зустрітися з тими, хто віддав свої кращі роки юності, хто формував їх свідомість такими потрібними моральними рисами, як доброзичливість, патріотизм, дружба, відданість, чесність, підтримка друга.

Ось вона, рідна школа! Святково прибраний шкільний зал. На стендах стінгазети, фотогазети ювілейних випусків, на яких випускники 1982, 1987, 1992, 1997, 2002, 2008рр.

Пролунав дзвоник!

Схвильовані випускники вшанували хвилиною мовчання пам’ять вчителів та учнів, яких немає серед нас.

Всі члени педколективу: ветерани і молоді вчителі з радістю чекали учнів минулих випусків в кабінетах, але найщасливіші від зустрічі з випускниками (своїми учнями) були класні керівники 1982 року випуску (Риндюк В.П.), 1987 року випуску (Шлапакова І.О. і Гончарова Н.Н.), 1992 року випуску (Хубанова Т.І.), 1997 року випуску (Раца М.О., Бурлака З.М.), 2007 року випуску (Дроздовська С.А., Дишкант А.Д.). Їх випуски налічували присутніх по 18-20 учнів з випуску.

Вітання директора школи Коки С.А., його щирі слова про незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі, радість від зустрічі в стінах школи і побажання не забувати про рідну школу.

А потім спогади…спогади… через екран…

Школа давно перейшла на нові інтерактивні технології і проект «Зустріч шкільних друзів» ( до традиційної в школі зустрічі з випускниками) був в усьому особливим: оформлення залу, презентація випусків через мультимедійні можливості школи… Гарно зібрані фотографії різних років за участю колишніх учнів в шкільних заходах: активність в ярмарках солідарності, святкування Дня колективу, Нового року, Дня святого Валентина, акцій милосердя, збір металолому, макулатури, робота на полях колишніх колгоспів і багато інших заходів — викликали бурю емоцій і аплодисменти, а потім спільні пісні минулого і танці: вічний вальс і інші, жартівливі і веселі танці.

Потім було багато спогадів, запитань… Сольний спів випускника школи Вадима Балашова повернув всіх у вирій шкільних мелодій, у невмирущу пісню «Вчителька моя». Тепло стало на душі…

Дорогі випускники, нехай ця мелодія завжди лунає золотою симфонією у вашій душі, як відлуння вашого дитинства, у яке неможливо знову повернутися.

Заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О., випускниця СШ №3 м.Новоселиця.

  

 

Тепліше зустрічі не буває…

5-річний, ювілейний випуск, 2007 року випуску завітав на вечір зустрічі з випускниками – 2012 майже у повному складі. Їх зустріли класні керівники Дроздовська Світлана Альбертівна та Дишкант Анжела Дмитрівна.

В гарно прибраних класах, де колись навчалися випускники, були зроблені фотовиставки з їх шкільного життя. Ніби тільки вчора лунав останній дзвоник для них, а вже промайнули п’ять років. Сміх, жарти, обійми, сльози – все це було на вечорі зустрічі з дитинством. А їх було дуже багато. Це учні колишнього 11 А класу: Головльова Ю., Баранчан Н., Нікорич Д., Рошка Ю., Глігор А., Агратіна В., Кочервей Д., Чупак М., Балашов В., Кордунян В., Ткачук Е., Банар Р., Кучерявий А. та учні колишнього 11 Б класу: Гущін Е., Кукуряк П., Ротар П., Дорофтей В., Дорошкевич І., Єловська Ю., Бежан М., Молошак А., Тудос О., Мокрицька А., Мар’ян В., Паламарчук Ю., Іванова Д.

 

 

Щиро, від усього серця, хочемо подякувати своїм вчителям за можливість згадати минуле, дитячі роки, посидіти за улюбленими партами, повернутися на 15 років назад і зрозуміти, що найкращі часи, які є в житі людини – це незабутні шкільні роки, безтурботні дитинство.

Особливо ми вдячні вчителям: Скицько Євдокії Григорівні і Раці Михайлу Олексійовичу.

З повагою випуска 11-А 1997 року:

Гусан Володимир, Галак Наталія, Зелепуга Олена, Кольца Софія, Каліструк Наталія, Нікорич Діана, Сіногачь Людмила, Скрикуляк Наталія, Ходоба Лія, Малиновський Василь, Щербанюк Олег, Берегеч Андріан

  

 

Випуск 1992 року об’єднав 20 учнів, які з радістю зійшлися на вечір зустрічі з випускниками. Радості не було меж, кожний хотів поділитися своїми спогадами. Веселі жарти Сірякова Яна, Бабиної Аліни, Білоус Інни, Подинича Юрія, Монайко Інги, Бринзили Едуарда, Коровицького Сергія, Колядіча Олега, Михайлова Юрія. Класний керівник Хубанова Тамара Іванівна, вчителька української мови Білоус Зінаїда Семенівна на декілька годин повернулися у юність і в своїх виступах підкреслили радість від того, що кожний з присутніх відбувся як особистість, знайшов своє місце в житті. Справжній вчитель української мови і літератури, Білоус Зінаїда Семенівна, отримала задоволення від звучання української мови і українських пісень.

Класний керівник Хубанова Т.І. назавжди збереже той гарний подарунок, зроблений руками випускниці Бабиної –Кузик Аліни: колаж з фотографіями з шкільного життя з сучасними фотографіями нинішніх випускників «Ми через 20 років»

 

 

На зустріч прийшли і випускники 1987 р. щоб відзначити свій 25-річний ювілей від дня закінчення школи.

Приємно було бачити учнів «А» і «Б» класів: Галака Юрія, Глігора Леоніда, Іванюк Ірину, Коржиневського Геннадія, Куті Олега, Кушнір Ірину, Мартинюка Едуарда, Минзату Аліка, Паскарюк Людмилу, Підгорецьку Єлізавету, Бідяка Едуарда, Гордєєву Світлану, Манченко Ніну, Міхаєсу Валерія, Пасир Інну, Рудь Анжелу – комсорга школи.

Їх першими вчителями були Домбровська Поліна Ніконоровна та Павлова Ніна Павлівна.

Теплою та радісною була зустріч з класними керівниками: Гончаровою Ніною Никиферівною та Шлапаковою Іриною Олександрівною.

Великою несподіванкою був приїзд Самофал Олени, яка сьогодні мешкає і працює в Москві.

Із захопленням дивилися випускники відеоряд «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались» про миттєвості давно минулого, але такого пам’ятного шкільного життя.

 

 

Випуск 1982 року зібрав  17 учнів, які разом з класним керівником Риндюк Валентина Петрівна  зійшлися на вечір зустрічі з випускниками. На святі були присутні такі випусники: Рущук Василь, Доголіч Ігор, Кузьмина Елла, Мельник Юрій, Панцир Ірина, Лунгу Валентина, Злюк Володимир, Маркилевич Марина, Вахітов Віталій, Лебедєва Світлана, Ілащук Лариса, Мельник Лариса, Цвєтлюк Юрій, Крояло Віталій, Жереблюк Олег, Тока Іван, Тирновська Галина

 

 

 

  


 

 


 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>