Літературно-історичний урок-реквієм «Україна в серці моєму»

До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності в Новоселицькому ліцеї №3 відбувся літературно-історичний урок-реквієм «Україна в серці моєму» на базі 11-А, 11-Б та 6-А класів.

Захід організувала і провела вчитель історії Дроздовська С.А.. На заході були присутні заступник директора з НВР Преутесей А.А., заступник директора з ВР Григор І.Р., педагог-організатор Торчинська В.Р..

Діти розповідали про події 2013-2014 років, які відбулися на Майдані у Києві, висловлювали власну точку зору з питання «Зима, що нас змінила», декламували вірші, передивлялись відеоматеріали, учні 6-А класу взяли участь у конкурсі малюнків. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих, хто віддав своє життя заради незалежності, суверенності, гідності та територіальної цілісності України.

https://www.facebook.com/groups/255366838495976/permalink/1163306171035367/

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>