відбулося засідання педагогічної ради

18 січня у Новоселицькому ліцеї №3 відбулося засідання педагогічної ради, де зібралися педагоги ліцею та Строїнецької філії для підбиття підсумків освітньої діяльності закладів за І семестр 2022-2023 навчального року.
Детальний аналіз про діяльність закладу в І семестрі зробив директор ліцею Кока С.А. Про результати моніторингу освітньої діяльності учнів доповіли заступник директора з НВР Преутесей А.А. та заступник завідуючої Строїнецькою філією Нікітіна А.М. Про результати виховної діяльності в ліцеї доповів заступник директора з ВР Григор І.Р. Детальний аналіз про стан відвідування учнями ліцею у І семестрі зробила педагог-організатор Торчинська В.Р.
Класні керівники випускних 9-их та 11-их класів представили претендентів на нагородження свідоцтвами з відзнакою та золотими медалями. Також на педагогічній раді розглядалися питання ведення електронних класних журналів та були затверджені курси підвищення кваліфікації педагогічним працівникам Строїнецької філії.
За наслідками були прийняті конкретні рішення, які сприятимуть удосконаленню освітньої діяльності в ліцеї та філії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>