ЗАСІДАННЯ КОМАНДИ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ

Переглянути фото

12 січня 2023 року в Новоселицькому ліцеї №3 було організовано та проведено засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП, які навчаються в інклюзивних класах за участі фахівця КУ «ІРЦ» Новоселицької міської ради Гаврилян Ольги Юріївни. На засіданні членами команд супроводу було обговорено хід виконання індивідуальних програм розвитку,  озвучено інформацію про успіхи дітей, динаміку розвитку, рівень їх навчальних досягнень за І семестр 2022/2023 навчального року.

Проаналізовано результативність психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг. Дійшли висновку, що кожен із членів команди шукає дієві інструменти, що дозволяють підібрати оптимальний варіант роботи з дитиною з ООП.

Членами команди було обговорено основні напрями діяльності педагогічного колективу та запропоновано нові підходи до освітнього процесу, які дадуть змогу здійснювати індивідуальний підхід, стимулювати пізнавальну активність, навчати дітей користуватися набутими знаннями і досвідом у житті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>