Тиждень до Дня миру «Мир у єдності!»

Щороку, 21 вересня, у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не лише задуматись, а й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир в Україні – це найзаповітніше бажання кожного українця.

З метою згуртування учнів, ознайомлення з історією започаткування Міжнародного дня миру, сприяти вихованню в них почуття взаємоповаги, толерантності, гуманності, патріотизму, в Новоселицькому ліцеї №3 було проведено:

- виховні години: «Мир у наших серцях», «Мир для України, мир для всієї Землі», «Ми за мир», «Мир на землі – радість у родині»;

- Всеукраїнську акцію «Голуб миру» за участю учнів нашого закладу;

- флешмоб «Із мрією в серці про МИР в Україні».

Мир – головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалися ООН заснувавши це свято.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>