Олімпійський тиждень

Переглянути фото

Традиційно на початку нового навчального року в Новоселицькому ліцеї №3 проведено «Олімпійський тиждень» з 12 по 16 вересня. Відповідно до затвердженого плану у школі відбулись: естафети «Веселі старти» у 2-4-х класах; естафети «Cool Games» у 5-6-х класах; у 7-8-х класах відбулися змагання: між дівчатами «Нумо дівчата», між хлопцями «Козацька витривалість»; у 9-11-х класах змагання: між дівчатами «Спортивна аеробіка», між хлопцями «Спритний Джура».

Метою спортивних змагань та естафет було заохочення школярів до здорового способу життя, залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я, підвищення фізичної та розумової працездатності, сприяння активній руховій діяльності та формування потреби у систематичних заняттях фізичними вправами.

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашому ліцеї вчаться сильні, спритні й сміливі діти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>