Тиждень безпечного дорожнього середовища

У Новоселицькому ліцеї №3 відбувся комплекс виховних заходів у рамках тижня «Безпечне дорожнє середовище» з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму, спрямованих на покращення розуміння учнями правил дорожнього руху та можливих небезпечних ситуацій на дорозі:

- профілактичні бесіди представників управління національної поліції та представників ДСНС;

- класними керівниками проведено бесіди, виховні години: «Увага! Діти на дорозі!», «Безпека на дорозі – безпека життя!»;

- поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності;

- виставка малюнків учнів 2-4-х класів «Увага! Діти на дорозі!».

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, згадали та навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

Також, на базі Новоселицького ліцею №3 в рамках психосоціальної підтримки учнів були проведені заходи із залученням Товариства Червоного Хреста України.

Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення проінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>