Image-1

Усе більше віддаляються від нас грізні роки Великої Вітчизняної війни, однієї з найжорстокіших у світі. Але час не владний над ними, їх не стерти ні з пам’яті народної, ні з скрижалей історії.

Гірку чашу болю і страждань сповна довелося випити нашому народові.  Великою ціною нам дісталась Перемога: Україна за роки війни втратила понад сім мільйонів своїх синів та дочок.

Учасники Великої Вітчизняної війни, які виявили небачену стійкість і мужність, щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян, — і сьогодні серед нас. Та, на жаль, з кожним роком їх – живих сторінок історії залишається все менше. І настане час, коли останній солдат Великої Вітчизняної залишать нас, а разом з ними у спогади відійде ціле покоління.

Тим більшу повагу і любов ми маємо віддати нашим дорогим ветеранам. Увага і чуйність – це те найменше, що ми можемо і повинні робити для них.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Цей дійсно святий день завжди викликає почуття  світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.

Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих.

Висловлюємо свою безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний  день визволення. Низький уклін вам за це!

Пам’ятаємо тих, хто віддав життя за наше сьогодення і майбутнє!

Голова ДО «Райдуга» Новоселицької ЗОШ №3 Рудько Олксандра

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>