Monthly Archives: Март 2018

МИ ЧУЄМО ТЕБЕ, КОБЗАРЮ, КРІЗЬ СТОЛІТТЯ

І знову березень… Линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно у нашій школі у цей весняний час звертаються до постаті Великого Кобзаря.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

ШКІЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ СУСПІЛЬНО- ГУМАНІТАРНОГО ЦИКЛУ

Інноваційні технології у формуванні загальних та предметних компетентностей відповідно до нового Державного стандарту

20180227_112406_001

 

 

 

 

 

 

 

ЗВІТ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗА ПЕРШИЙ СЕМЕСТР

ОЛІМПІАДА З КРАЄЗНАВСТВА

Краєзнавча олімпіада «Мій рідний край» серед гуртківців позашкільних навчальних закладів відбулася  23 лютого 2018 року у приміщенні багатопрофільного ліцею, що знаходиться по вул. Вінниченка, 119.

Саша 3

OWNxKrJCiP0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНА ЛІНІЙКА

5 березня в Новоселицькій ЗОШ №3 І- ІІІ ступенів відбулася загальношкільна лінійка. Директор школи Кока С.А. повідомив учнів, що тривалий карантин завершений і надалі навчання продовжується у звичному режимі. Побажав учням натхнення та наполегливості у навчанні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

ЖІНКА – ОДВІЧНА ЗАГАДКА ПРИРОДИ

Турботи, приготування, прибирання…І ось воно — 8 березня… Свято жінок та дівчат. ЗОШ №3 це свято також не оминуло. В кожному класі проводились виховні справи до Міжнародного жіночого дня, а також загальношкільна лінійка.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

ШМО ВИХОВАТЕЛІВ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

27 лютого 2018 року відбулося  4 засідання шкільного методоб’єднання вихователів групи продовженого дня з теми: «Організація позакласної виховної роботи в початкових класах. Розвиток творчості з молодшими школярами в умовах групи продовженого дня»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA